Apie mus

UAB "Baltic Deals" įkurta 2012 metų vasario mėnesį, Kaune. Dirbame su įvairiais projektais, kurie yra skirti tiek Lietuvos tiek užsienio rinkoms. Bendradarbiaujame su užsienio įmonėmis, kuriam naujus projektus bei plėtojam esamus. Siekiame įgyvendinti Jūsų pageidavimus už priimtiną kainą. Dirbame greitai ir efektyviai siekdami pačių geriausių rezultatų.


Mūsų veikla apima:

reprezentacinių interneto svetainių kūrimą

elektroninės komercijos sitemų kūrimą / diegimą

OpenCart modulių kūrimą / diegimą

programavimo bei svetainių priežiūros paslaugas

esamų sistemų atnaujinimas, patobulinimas

Taip pat siūlome:

svetainių talpinimo paslaugas

Logotipų, reklaminių skydelių kūrimo paslaugas

Paslaugos

Svetainių kūrimas

Reprezentacinių svetainių su išskirtiniu tik Jums ar Jūsų įmonei sukurtu dizainu. Esamų svetainių turinio, struktūros ar dizaino atnaujinimas.

Elektroninė komercija

Elektroninių parduotuvių kūrimas pagal individualius poreikius ir rekalavimus. Esamų el. parduotuvių atnaujinimas bei priežiūra.

Dedikuoti resursai

Jūsų projekto(-ų) priežiūrai, tobulinimui ar kūrimui galime pasiūlyti mūsų specialistų pagalbą.

TVS sistemos

Turinio valdymo sistemos (TVS) - įvairūs programiniai įrankiai, supaprastinantys informacinių sistemų turinio (tekstinio ir grafinio) valdymą taip, kad sukuriant bei keičiant turinį ar jo struktūrą nereikėtų jokių specialiųjų (programavimo) žinių.CRM Jūsų verslui

CRM (angl. Customer Relationship Management, „santykių su klientais valdymas“) yra sistema skirta įmonės ryšių su esamais ir būsimais klientais valdymui, taip užtikrinant maksimalią ir ilgalaikę kiekvieno kliento vertę.

Dizainas

Naujų unikalių dizainų kūrimas, šablonų konfigūravimas, bei esamų dizainų atnajinimas, patobulinimas pagal Jūsų reikalavimus.

SEO

SEO (angl. - Search engine optimization, „optimizacija paieškos sistemoms“), atliekame bendrinę svetainės optimizaciją paieškos sistemoms pagal naujausius kriterijus.

OpenCart Moduliai

Kuriame individualius modulius Jūsų elektroninei parduotuvei (OpenCart). Esamas parduotuvės funkcionalumas Jūsų netenkina, reikia papildomų funkcijų? Susisiekite su mumis.