Karjera

Mūsų įmonė nuolat ieško įvairių sričių specialistų, kurie esant poreikiui būtų įdarbinami naujų projektų kūrimui ar esamų projektų plėtojimui. Darbas laisvu grafiku, bet užtikrinant, kad darbai bus atliekami laiku. Iškome įvairių sričių atstovų tad jei programuojate ar administruojate serverius ir turite darbo patirties savo srityje, atsiųskite savo CV su prisistatymu elektroniniu paštu: job@e-business.lt.

Reikalavimai / Rekomenduotinos žinios

  • Bent 1 metų patirtis srityje į kurią pretenduojate
  • HTML / HTML5, CSS, JavaScript, JQuery žinios
  • PHP / C# / Java žinios
  • MySQL / MSSQL žinios
  • Mokėjimas dirbti su WEB servisais (SAOP / REST)
  • Žinios dirbant su PHP karkasais (Zend / Symfony 2 /...)
  • Turinio valdymo sistemų išmanymas (WordPress, Drupal)
  • El. komercijos sprendimų išmanymas (OpenCart, PrestaShop)
  • Bootsrap framework / JQuery

Paslaugos

Svetainių kūrimas

Reprezentacinių svetainių su išskirtiniu tik Jums ar Jūsų įmonei sukurtu dizainu. Esamų svetainių turinio, struktūros ar dizaino atnaujinimas.

Elektroninė komercija

Elektroninių parduotuvių kūrimas pagal individualius poreikius ir rekalavimus. Esamų el. parduotuvių atnaujinimas bei priežiūra.

Dedikuoti resursai

Jūsų projekto(-ų) priežiūrai, tobulinimui ar kūrimui galime pasiūlyti mūsų specialistų pagalbą.

TVS sistemos

Turinio valdymo sistemos (TVS) - įvairūs programiniai įrankiai, supaprastinantys informacinių sistemų turinio (tekstinio ir grafinio) valdymą taip, kad sukuriant bei keičiant turinį ar jo struktūrą nereikėtų jokių specialiųjų (programavimo) žinių.CRM Jūsų verslui

CRM (angl. Customer Relationship Management, „santykių su klientais valdymas“) yra sistema skirta įmonės ryšių su esamais ir būsimais klientais valdymui, taip užtikrinant maksimalią ir ilgalaikę kiekvieno kliento vertę.

Dizainas

Naujų unikalių dizainų kūrimas, šablonų konfigūravimas, bei esamų dizainų atnajinimas, patobulinimas pagal Jūsų reikalavimus.

SEO

SEO (angl. - Search engine optimization, „optimizacija paieškos sistemoms“), atliekame bendrinę svetainės optimizaciją paieškos sistemoms pagal naujausius kriterijus.

OpenCart Moduliai

Kuriame individualius modulius Jūsų elektroninei parduotuvei (OpenCart). Esamas parduotuvės funkcionalumas Jūsų netenkina, reikia papildomų funkcijų? Susisiekite su mumis.