Paslaugos

Svetainių kūrimas

Informacinių ir reprezentacinių svetainių kūrimas.


Unikalaus puslapio dizaino kūrimas pagal Jūsų pageidavimus bei mūsų pasiūlymus siekiant aukščiausios kokybės.


Esant poreikiui diegiame turinio valdymo sistemas net ir į svetaines su maža turinio apimtim.


Svetainių atnaujinimas

Turite interneto svetainę ir norite ją patobulinti ar įdiegti turinio valdymo sistemą? Mes galime Jums padėti!


Turinio valdymo sistemų kūrimas

Sistema kuriama individualiai pagal kliento reikalavimus, siekiant užtikrinti lengvą ir patogų svetainės administravimą.


Jei specializuotos turinio valdymo sistemos nereikia, žinote ir mokate dirbti su viena iš daugelio TVS sistemų ir norėtumėt, kad kita svetainė turėtų analogišką TVS sistemą, mes galime Jums padėti ją įdiegti ir paruošti naudojimui.


Elektroninė komercija

Elektroninė parduotuvė. Tai paprasčiausias ir dažniausiai naudojamas elektroninės komercijos modelis, kuriuo prekybininkai siekia šių pagrindinių tikslų: mažinti kaštus, plėsti asortimentą, didinti paklausą.


Elektroninė parduotuvė gali būti papildoma niša prekėms parduoti arba atskira veikla. Įdiegus elektroninę parduotuvę mažinamos reklamos, tiekimo išlaidos, atveriamos naujos rinkos, dinamiškesnis tampa naujienų ir naujų produktų pateikimas, geriau pasiekiami vartotojai.


Dedikuoti resursai

Ieškote žmonių, kurie galėtų prižiūrėti ir vystyti Jūsų projektus? Mes galime pasiūlyti savo specialistų pagalbą. Mes greitai perprantame įvairias sitemas, kas mums leidžia efektyviai ir greitai įgyvendinti Jūsų naujas idėjas.

Paslaugos

Svetainių kūrimas

Reprezentacinių svetainių su išskirtiniu tik Jums ar Jūsų įmonei sukurtu dizainu. Esamų svetainių turinio, struktūros ar dizaino atnaujinimas.

Elektroninė komercija

Elektroninių parduotuvių kūrimas pagal individualius poreikius ir rekalavimus. Esamų el. parduotuvių atnaujinimas bei priežiūra.

Dedikuoti resursai

Jūsų projekto(-ų) priežiūrai, tobulinimui ar kūrimui galime pasiūlyti mūsų specialistų pagalbą.

TVS sistemos

Turinio valdymo sistemos (TVS) - įvairūs programiniai įrankiai, supaprastinantys informacinių sistemų turinio (tekstinio ir grafinio) valdymą taip, kad sukuriant bei keičiant turinį ar jo struktūrą nereikėtų jokių specialiųjų (programavimo) žinių.CRM Jūsų verslui

CRM (angl. Customer Relationship Management, „santykių su klientais valdymas“) yra sistema skirta įmonės ryšių su esamais ir būsimais klientais valdymui, taip užtikrinant maksimalią ir ilgalaikę kiekvieno kliento vertę.

Dizainas

Naujų unikalių dizainų kūrimas, šablonų konfigūravimas, bei esamų dizainų atnajinimas, patobulinimas pagal Jūsų reikalavimus.

SEO

SEO (angl. - Search engine optimization, „optimizacija paieškos sistemoms“), atliekame bendrinę svetainės optimizaciją paieškos sistemoms pagal naujausius kriterijus.

OpenCart Moduliai

Kuriame individualius modulius Jūsų elektroninei parduotuvei (OpenCart). Esamas parduotuvės funkcionalumas Jūsų netenkina, reikia papildomų funkcijų? Susisiekite su mumis.